Rukometaši Save deklasirali Srednjoškolac

Rukometaši brodske “Save” utakmicu 9. kola Druge lige Republike Srpske odigrali su u subotu na domaćem terenu protiv ekipe “Srednjoškolac” iz Novog Grada.

Dvadesetak prisutnih na tribinama velike dvorane sportskog centra moglo je da uživo posmatra razigrane prvotimce “Save” kako doslovno plešu po terenu, ali i da vide na djelu neustrašivog golmana Bojana Blažića.

Koliko su Brođani bili dominantni govori i rezultat. U prvom poluvremenu bez primljenog pogotka. Na odmor se otišlo s nevjerovatnih 14:0.

U nastavku utakmice trener Đurić je šansu dao mladim snagama koje su opravdale povjerenje i rutinski priveli utakmicu kraju za konačnih 25:5.

Najefikasniji u ekipi domaćih bio je Danijel Jovičić na čijem kontu je upisano šest pogodaka.

Takođe, impresionirao je golman Blažić koji je primio svega jedan gol, ali je zato ukrotio čak 17 udaraca!

U subotu, 10. decembra biće odigrano posljednje kolo ove polusezone, a brodski tim će dočekati ekipu “Leotar 2” iz Trebinja.