Posao: Traži se vodeći inženjer sa mjestom rada u „Rafinerija nafte Brod“

“OPTIMA Grupa“ d.o.o. Banja Luka

Radnik u Sektoru energetike – elektropostrojenje na radno mjesto Vodeći inženjer sa mjestom rada u „Rafinerija nafte Brod“ a.d. izvršilaca – 1

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  1. Opšti uslovi koji su propisani zakonom.
  2. Posebni uslovi:
  • VII stepen stručne spreme – inženjer elektrotehnike, smjer energetika;
  • Radni stažom u struci od najmanje 3 godine;
  • Odgovorna osoba spremna za rad u dinamičnom okruženjeu;
  • Inicijativnost i dobre komunikacione sposobnosti;
  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel);
  • Dodatno obrazovanje predstavlja prednost.
  1. Opis Poslova
  • Učestvuje u organizaciji, praćenju i vršenju analiza proizvodnje, distribucije i eksploatacije električne energije;
  • Učestvuje u organizaciji, koordinaciji i kontrolisanju rada svoje organizacione jedinice sa radom ostalih energetskih procesa kao i sa tehnološkim procesima;
  • Učestvuje u kontrolnim pregledima postrojenja i dijelova postrojenja;
  • Učestvuje u izradi plana radova tekućeg i investicionog održavanьa;
  • Rad na izradi godišnjih i operativnih planova;
  • Učestvuje u izradi normativnih akata materijala i energenata, na bazi energetskih i
    materijalnih bilansa;
  • Preduzima mjere na optimizaciji rada poctpojenja, sa ciljem smanjenja troškova;
  • Dostavlja dnevne, mjesečne i godišnje izvještaje o problematici postrojenja neposrednom rukovodiocu;
  • Obavlja i druge poslove vezano za nesmetan rad postrojenja.
  1. Potrebna dokumenta:
  • Biografija (CV)
  • Dokazi o radnom iskustvu.

Sa svim kandidatima koji ispunjavaju uslove, Komisija će obaviti intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni.
Kandidat se prima u radni odnos uz obavezan probni rad od tri mjeseca.
Obavještavamo vas da smo saglasni da našu potrebu za radnikom objavite u dnevnim listovima, na drugi uobičajen način (u vašim prostorijama) ili da nam ponudite određen izbor lica za zasnivanje radnog odnosa iz vaše evidencije nezaposlenih.

  1. Rok za podnošenje prijava :
    Konkurs je otvoren 15 dana od dana objavljivanja.
    Dokumenti se dostavljaju lično, elektronski ili na adresu:
    „OPTIMA Grupa“ d.o.o. Banja Luka, ul. Kralja Alfonsa XIII br. 37a (sa naznakom potreba za radnikom na radno mjesto Vodeći inženjer – Sektor energetike u „Rafinerija nafte Brod“ a.d.).
    Telefon: 051/242-812; 051/242-826
    E-mail: info@optimagrupa.net

Izvor: zzzrs

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)